ДС - ЖМ 8:30 -17:30

Ректорат + 7 (7142) 28-01-59

ҚАЗОВА АЙНҰР ҚОЙШЫҚЫЗЫ

Білімі:

• 2019-2021 -  А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті, «педагогикалық білім» бағыты, «техника ғылымдарының магистрі» біліктілігі
  • 2012-2016 - А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті, «5В070400 – Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығы, «техника және технологиялар бакалавры» біліктілігі

Академиялық жұмыс тәжірибесі

• 2022-қазіргі уақытқа дейін  кафедраның аға оқытушысы, М. Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университеті
  • 2019-2022 кафедраның оқытушысы, М. Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университеті

Академиялық емес жұмыс тәжірибесі

• 2016-2019 кафедра лаборанты, А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті.

Марапаттар мен жетістіктер

• 2022 Адал еңбегі үшін Құрмет грамотасы. М. Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университеті.

Тағылымдамалар және академиялық ұтқырлық

• 2023 "ИНТУИТ" Ұлттық Ашық университетінде 72 сағат көлемінде "таратылған дерекқорлар мен деректер қоймалары" біліктілігін арттыру бойынша оқыту.
  • 2023 "ИНТУИТ" Ұлттық Ашық университетінде "Алгоритмдер және есептеу теориясы" бағыты бойынша 72 сағат көлемінде оқыту.
  • 2022 М.Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университетінде "Білім беру жүйелерінің қызметкерлеріне арналған пневмоавтоматика және мехатроника негіздері" бағдарламасы бойынша Erasmus+ "Қазақстандағы өнеркәсіптік автоматтандыру және робототехникаға арналған дуальды білім беру/ DIARKAZ" жобасын іске асыру шеңберінде 72 сағат көлемінде оқыту.
  • 2022 М.Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университетіндегі инновациялық орталықта "CББ станоктарының операторы" мамандығы бойынша 36 сағат оқыту.
  • 2021 "ИНТУИТ" Ұлттық Ашық университетінде "Электрондық білім беру ресурстарын әзірлеу негіздері" бағыты бойынша 72 сағат көлемінде оқыту.
  • 2021 Ақтөбе қаласының инновациялық орталығында 80 сағат көлемінде "Технологиялық жүйелердегі ақпараттық процестерді модельдеу және жобалау" тақырыбы бойынша біліктілікті арттыру.
  • 2021 Ақтөбе қаласының инновациялық орталығында "Өнеркәсіптік желілер және технологиялық процестерді автоматтандыру" біліктілігін арттыру.

Ғылыми еңбектері:

1. Қазова А.Қ., Семернов А.В. Автоматизация управление приточно—вытяжной  вентиляции в административном корпусе / "Ғылыми зерттеулер мен жетістіктердің өзекті мәселелері" атты Халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференция материалдары,  22 сәуір 2023 ж. 2 Бөлім, Қостанай 2023ж.-104-106 б.
  2. Қазова А.Қ., Байсарин Б.М.  Моделирование Smart сетей/ "Ғылыми зерттеулер мен жетістіктердің өзекті мәселелері" Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының материалдары, 22 сәуір 2023ж. 2 Бөлім, Қостанай 2023ж.-60-64 б.
  3. Қазова А.Қ. Применение алгоритмов интерполяции для пространственного анализа качества воздуха/ г.Қостанай, 22 апреля 2022 г., "Ғылыми мәселелер және оларды шешу жолдары" халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференция материалдары
  4. Қазова А.Қ., Сабырханова М.С. Станцияны заманауи электрмен жабдықтау // "Ғылым №4  ғылыми-өндірістік журналы " Қазақстан Республикасы, Қостанай қ., М. Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университеті, желтоқсан, 2020ж.- 80-83б.
  5. Қазова А.Қ., Исин К.А., Компьютерлік лингвистика корпусының қалыптасу тарихы және корпусты құрастыру мәселелері //Қазақстан Республикасының Ғылым күніне арналған "Ғылым мен өндірістің өзекті мәселелері" атты студенттік халықаралық ғылыми-практикалық конференция материалдары. Қостанай қ., ҚИнЭУ.М. Дулатова. 10 сәуір 2020ж.- 49-153б.
  6. Қазова А.Қ., Сатмаганбетова Ж.З. Мәтіндік корпусты жобалау және жасау процесі//Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған (онлайн форматта) "Қазақстан Республикасы, Рудный қ., Рудный индустриялық институты"жас ғалымдардың,магистранттардың, студенттер мен оқушылардың" туған өлке-жастар ұрпағының барлық бастамаларының негізі " атты Халықаралық ғылыми – практикалық конференциясының материалдары. 22-23 сәуір 2021ж.-76-81б.
  7. Қазова А.Қ., Торебек Г.К. Тілдік корпустарды жобалау және олардың қолдану тиімділігі/ Магистранттар мен жас ғалымдардың "Қазіргі заманның өзекті мәселелері" республикалық қашықтықтан конференциясының материалдар жинағы, "ZIAT" Ғылыми-әдістемелік орталығы, Нұр-сұлтан Қ., мамыр 2020ж.- 67-70 б.

Телефон +7(775)2554208